Це сталося у 2003 році… Тоді Україна допомогла Ірану. А тепер ось іранські дрони вбивають наших жінок та їхніх ненароджених дітей

У 2003 році в Ірані стався дуже потужний землетрус. Фактично було знищене місто Бам, всесвітньовідома Арг-е-Бам, найдревніша перська фортеця, яка простояла 2000 років, перетворилася на купу глини. Загинули тисячі людей.

Тоді Україна допомогла Ірану: упродовж кількох місяців у Бамі працювала сотня наших рятувальників, вони витягали з-під завалів постраждалих людей та тіла загиблих, а в українському мобільному госпіталі, який розгорнули просто неба, цілодобово працювали найкращі українські хірурги.

Наші фахівці врятували тисячі іранців. Переважно це були жінки та діти, бо їх найбільше й постраждало.

Ми це бачили на власні очі, бо тодішнє МНС України організувало поїздку до Ірану українських журналістів. Наталья Борисова не дасть збрехати 😊Летіли ми у вантажному літаку, вщент забитому ліками для постраждалих іранців.

На українських лікарів врятовані жінки дивилися, як на богів.

А тепер ось іранські дрони вбивають наших жінок та їхніх ненароджених дітей.

smart

Maryna Tkachuk

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.