Це те, що не показують російські пропагандисти! В окупованому Маріуполі всіх школярів безсовісно змушують співати ворожий гімн та зганяють вчитись в коридорах

В окупованому Маріуполі уроки для школярів проводять у коридорах, а не в класах. Ба більше, дітям із різних класів доводиться тіснитися в одному приміщенні і намагатися слухати свого вчителя, а не ще кількох, які також викладають свій предмет всього за кілька метрів від них.

Про це розповіли в Маріупольській міській раді і зазначили, що окупанти нікому не показують, як насправді відбувається “відновлений” навчальний процес у місті.

“За кадром! Саме так виглядає навчальний процес в окупованому Маріуполі. Діти навчаються не у класах, а просто у коридорах. Це те, що не показують російські пропагандисти”, – йдеться у повідомленні, передає ТСН.

Декілька класів навчаються одночасно.

“На відстані трьох метрів один від одного йде навчання трьох різних класів з різних предметів. Звичайно, жодних знань діти не отримують.

Але для окупантів це не головне. В пріоритеті – насадити пропаганду та змусити співати російський гімн. Так вони бачать “покращення” та “розвиток”, – зазначила офіційна влада міста.