Це в сто раз краще, ніж ми очікували! Виявляється ЗСУ так “лупанули”, що кількість загиблих російських військових на “вишках бойка” перевищує 60

Згідно з попередньою інформацією, ракетний удар ЗСУ по бурових платформах спричинив загибель близько 60 російських військових, тіла яких досі не знайдено.

20 червня підрозділами Збройних сил України було завдано ракетного удару по двох бурових платформах компанії “Чорноморнафтогаз” у північно-західній частині Чорного моря, який, за попередньою інформацією, спричинив загибель близько 60 російських військових.

Про це із посиланням на військові джерела повідомляє журналіст Роман Цимбалюк.

На своїй сторінці в соціальній мережі fаcеbook він зазначив, що бурові платформи використовувалися підрозділами російської армії для моніторингу обстановки в акваторії Чорного моря та берегової лінії.

Під час завдання удару на платформах знаходилося не менше 120 осіб, з яких близько 30 – робочий персонал.

Таким чином, решта тих, хто перебував на платформах, – російські військові, більша частина яких після удару зникла безвісти.

“За наявною інформацією, цивільний робочий персонал під час завдання удару не постраждав і був евакуйований. Щодо військових – підтверджено інформацію евакуація 27 військовослужбовців ЗС РФ, доля інших, близько 60 осіб, невідома”, – відзначає Цимбалюк.