Це вже кpай! Рефоpма ВЛК в дії! Кoжного дня тисячі військовoслужбовців, більшість після поpанень, стоять в чеpгах ВЛК…

Подаємо мовою оригіналу, Оксана Корчинська: «Реформа» командування медичних сил ВЛК (війстково-лікарських комісій).

Кожного дня тисячі військовослужбовців, більшість після поранень, стоять в чергах ВЛК…

На днях СБУ затримала “на гарячому” голову військово-лікарської комісії Житомирщини, яка зробила “бізнес” на ухилянтах.

За гроші голова ВЛК, адвокат та посадовиця медустанови пропонували потенційним призовникам фіктивні меддовідки про непридатність до військової служби за станом здоров’я.
Вартість таких “послуг” – від $2,5 тис. до $5 тис.

2018 рік в ЦВЛК розгорівся скандал за участі начальника ЦВЛК МОУ полковника Романа Шевчука. До останнього звернувся поранений військовослужбовець ДШВ Петро Олексюк з приводу оформлення статусу, пов’язаного з захистом Батьківщина та групи інвалідності внаслідок поранення.

Полковник Шевчук запевнив, що лікар який буде переглядати справу важкопораненого десантника Олексюка вийде з відпустки та зателефонує йому.

Лікар справді зателефонував до рідних військового, запросив на розмову у м. Київ. Лікар ЦВЛК майор Валерій Наумов при зустрічі батькові Петра Олексюка, сказав, що, можемо вашому сину статус пораненого при захисті та допомогти отримати третю групу безстроково, потім узяв клаптик паперу і написав 1500, промовив “американських”, дописав значок долара і згорнув. Батько вийшов із приміщення, із сином та поїхали в СБУ…

Після обшуків СБУ вдома у підлеглого полковника Шевчука Наумова було знайдено 36 особових справ військовослужбовців, з них в 29 справах лежали конверти від 1,5 до 6 тис. доларів, хабарі отримували у інших поранених також.

В 2018 полковник Шевчук був відсторонений та згодом звільнений.

Але в 2022 полковник Шевчук під час широкомаштабного наступу був поновлений на посаді Командувачем медичних сил генералом медичної служби Тетяною Осташенко.

А вже 03.02 2023 даний посадовець знову викритий правоохоронними органами.

Затримано “керівництво Центральної військово-лікарської комісії на одержанні хабарів від ухилянтів – йдеться про заступника начальника ЦВЛК Збройних Сил України”

Реформа ВЛК в дії…