Ця новина навіть краща ніж звільнення Херсону! Вночі наші війська зробили “таке”, що в окупантів почалася паніка

росіяни масово покидають свої склади на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. В окупантів почалася паніка через високоточні удари ЗСУ.

Найбільше окупанти бояться ударів ЗСУ реактивними системами залпового вогню HIMARS. Про це повідомляють у Запорізькій військовій адміністрації 7 липня, передає 24 канал.

“За інформацією української розвідки, після ураження Збройними Силами України військових об’єктів окупантів з високоточної зброї на тимчасово окупованій території Запорізької області в армії окупанта розпочалася паніка”, – мовиться в повідомленні.

російські військові масово покидають склади та бази зберігання озброєння і військової техніки. Через те на окуповані території Запорізької області прибув підрозділ фсб росії. Вони робили обшуки через факт дезертирства близько 30 російських військовослужбовців, що залишили місця дислокації підрозділів.

На Запорізькому напрямку ситуація за добу 6 липня суттєво не змінилася. Ворог покращує тактичне становище та намагається знайти слабкі місця підрозділів ЗСУ.

Так, росія здійснила 44 обстріли позицій українських захисників, застосовуючи танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

За даними поліції, окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районах Преображенки, Гуляйполя, Оріхова, Плавнів, Таврійського.