Ця новина- це справжній бальзам на душу! Кремль раптово відмовив Пушиліну та Пасічнику у проведенні “референдумів” – росЗМІ

Підконтрольні Кремлю телеканали холодно поставилися до заяв Пушиліна та Пасічника про проведення “референдумів”, пишуть росЗМІ.

Російські джерела повідомляють, що Кремль не сприйняв серйозно бажання окупаційних адміністрацій “ЛДНР” екстрено провести “референдуми” про приєднання до РФ.

Російський Телеграм-канал “агентство. Новини” зазначає, що фактично російська влада відповіла відмовою на заяву Пушиліна і Пасічника передає РБК-Україна.

Журналісти зазначають, що відразу після звернень до Москви було не зрозуміло, чи йдеться про узгоджену з Кремлем ініціативу, за якою буде оголошення дат “референдумів”.

Більше того, реакція підконтрольних Кремлю телеканалів свідчить про те, що вказана ініціатива є особистою пропозицією Пасічника та Пушиліна, а не ініційована Москвою.

“Ввечері стало зрозуміло, що, зважаючи на все, йдеться про ініціативу знизу. У підсумкових новинах на НТВ про пропозицію негайно провести “референдуми” розповіли лише другою темою, виділивши під неї всього близько хвилини. У сюжеті зазначалося, що “референдум” пов’язаний з тим що почастішали обстріли з боку українських “нацистів”. У підсумковому випуску новин на “Росії-1” про можливе входження “республік” до складу РФ також говорили лише другою темою, але трохи більше – близько двох хвилин. Дата проведення “референдуму”, як повідомив ведучий, поки невідома”, – зазначено в повідомленні.

Однією з причин, через яку “ЛДНР” звернулися із закликом провести негайно “референдуми”, ймовірно, стали, зокрема, успіхи ЗСУ на фронті.

Раніше можливість “референдуму” РФ допускали у Харківській області.

Однак на початку вересня російські військові залишили більшу частину захопленої території області, утікши на схід та північ.

На початку осені повідомили, що у Кремлі розраховують на проведення “референдумів” у “ЛДНР”, Херсонській, Запорізькій та Харківській областях до кінця осені.

Президент Володимир Зеленський говорив, що такі “референдуми” закриють можливість для переговорів між Києвом та Москвою.