Цікаві новини з Херсонського напрямку! Там у наших хлопців з’явилася така зброя, яка може вдарити трошки далі, ніж зазвичай

“Цікаві новини з Херсонського напрямку! Там у наших хлопців з’явилася така зброя, яка може вдарити трошки далі, ніж зазвичай.

Пропоную рашистам почитати, що таке HIMARS, та тікати з Херсону, поки це ще можливо” – повідомив у фейсбук нардеп Олексій Гончаренко.

Мова йде Реактивні системи залпового вогню, які ми отримали від союзників. Також сьогодні повідомили, що у США розглядають можливість передачі Україні додаткових РСЗВ HIMARS. Може йтися про ще чотири бойові машини.

Про це повідомляє американське видання Politico з посиланням на власні поінформовані джерела.

Видання зазначає, що перші чотири РСЗВ вже відправлені в Україну і зараз знаходяться в процесі переміщення. Втім, джерело видання з Пентагону заявило, що рішення поки що не остаточне – оскільки США підтримують військову силу України, консультуючись з союзниками та партнерами й засновуючи свої рішення на невідкладних потребах Збройних сил України.

А раніше радник з національної безпеки США Джейк Салліван заявив: “Одним з ключових факторів, на які ми орієнтуємось, надаючи ці системи – це те, скільки з них ефективно можна використати на полі бою. Це – складні системи, які вимагають навчання. Ми провели навчання першої команди українців, але зі збільшенням кількості систем, очевидно, потрібно збільшувати й кількість навченого персоналу.

Це триватиме впродовж наступних тижнів і місяців, ми робитимемо це крок за кроком”, – зазначив Джейк Салліван.