Цього чекали мільйони! Бог почув молитви українців: пролунали надпотужні вибухи в морі і на заводів ракет в рф

Ми знаємо, що ви цього чекали: у телеграм-каналах пишуть, що на Росії стався вибух на заводі “Іскандерів”

Бабахнуло на Воткінському машинобудівному заводі 4 серпня. Спочатку рфці, що переполошилися, як завжди, вирішили, що їх атакували фантомні безпілотники, але потім з’ясувалося, що вибухнув виріб, що знаходиться в бронекапсулі.

Внаслідок такого бавовни пошкоджено один із корпусів заводу, в якому збирали ракети для відправки на війну в Україну, але ніхто з працівників не постраждав. Інші джерела повідомляють, що знищено весь цех, а в коментарях під публікацією нібито місцеві жителі пишуть, що цех взагалі був секретним, а працівники – без мобільного зв’язку, тому засумнівалися у відсутності жертв.

Але це ще не все. Сьогодні вночі СБУ підірвала великий нафтовий танкер РФ “SIG”, який транспортував паливо для російських військ.

Як повідомляють джерела в СБУ, спецоперація проходила вже за класичним сценарієм: надводний дрон, 450 кг тротилу, вибух. Як результат – один із найпотужніших нафтових танкерів росії (збудований у 2014 році, майже 5 тисяч тонн) розпочав «негативне плавання» біля Кримського мосту. «Феєрверк» бачили здалеку.

Свою чергову успішну спецоперацію СБУ проводила спільно із ВМС. Цікаво, що вона проходила саме у територіальних водах України.