“Ти навчив мене бути вірним своїй війні, а вона тебе в мене забрала”: “Пташка” з “Азовсталі” показала щемливе відео з нареченим, який загинув на війні

“Пташка” розповіла, що війна дала їй найцінніше, але водночас і забрала. Дівчина написала, що її коханий тепер став янголом, який тримає її крила розгорнутими та оберігає.

У серці з цим янголом Катерина пройшла Маріуполь, “Азовсталь” та полон. Вона зізналась, наречений показав їй, що таке справжнє кохання, вірність і побратимство. Він був справжнім воїном, напарником та другом.

“Ти навчив мене бути вірним своїй війні, а вона тебе в мене забрала”, – написала “Пташка”, передає 24 канал.

Катерина додала, хлопець не любив, коли вона плаче. Тому вона бореться за двох.

“І з твоїм іменем на вустах я боротимусь до останнього подиху. Пробач, що ми не встигли поділитись прізвищем”, – підсумувала Катерина.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений birdie mad (@mad_birdie31)

Катерина була парамедиком на “Азовсталі”. “Пташка” сала відомою після того, як заспівала у стінах “Азовсталі”. Мережею поширювали відео, на якому Катерина зі зброєю в руках співає пісні “Зродились ми великої години” та “Батько наш Бандера”.

Річ у тім, що спів – це покликання Катерини. Вона навчалася у Тернопільському фаховому коледжі імені Соломії Крушельницької на співочому відділенні. Дівчина родом з Тернопільщини. Коли вона переїхала до Києва, влаштувалась у мотошколу The Riders. Тоді ж захопилась військовою справою. Захищати Україну “Пташка” пішла навесні 2021 року, коли закінчила медичні курси.