Тисячі життів українців врятовано! Повідомляють, що на росії в арсеналі головного ракетно-артилерійського управління МО сталась масштабна пожежа з детонаціями та загиблими

Внаслідок пожежі почалася детонація боєприпасів, що спричинила знищення кількох сотень ПТРК, а також снарядів до них.

На території РФ підірвано склад із боєприпасами, розташований у населеному пункті Барсово (Володимирська область, РФ). Пожежа на російському арсеналі головного ракетно-артилерійського управління МО РФ сталася у середу, 22 червня. Про це з посиланням на військові джерела повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що пожежа сталася на складах комплексного зберігання ракет, боєприпасів та вибухових матеріалів військової частини 55443, передає Діалог.ua.

Внаслідок пожежі почалася детонація боєприпасів, що спричинила знищення кількох сотень ПТРК, а також снарядів до них. Джерела повідомляють про щонайменше трьох загиблих російських військових. За даними росЗМІ, пізніше кількість жертв вибуху на складі боєприпасів у військовій частині селища Барсово зросла до 5 осіб.

За даними цілої низки військових експертів, знищення складів з боєприпасами завдає серйозної шкоди російському наступу на Донбасі.

Журналіст видання The Kyiv Independent Ілля Пономаренко на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter повідомив, що за останні кілька днів ЗСУ знищили близько 20 військових об’єктів у глибині російського тилу на Донбасі.

“Тільки за останні кілька днів (тиждень або близько того) українські сили знищили близько 20 військових об’єктів у глибині російського тилу на Донбасі – великих складів боєприпасів, штабів тощо, що дуже помітно. Ударна кампанія продовжується, серйозно підриваючи російські можливості” , – зазначив він.