“У мене ноги тряслися від страху”: в мережу виклали відео зі словами Кузьми Скрябіна про перший День Незалежності України

У мережі з’явилося відео зі словами відомого музиканта Кузьми Скрябіна, який загинув в автокатастрофі 2015 року, про перший День Незалежності України.

Артист, який був справжнім патріотом своєї країни, розповів 1998 року, як у 1991-му в нього тряслися ноги від переживань, чи ця незалежність буде довгою. На сьомий день незалежності він зізнався, що вірить у це.

Ролик зі словами легенди опублікувала на своїй сторінці в Instagram співачка Надя Дорофєєва, передає Obozrevatel. Вона виклала кадри у 31-шу річницю української незалежності.

“Пам’ятаю, у найперший День незалежності у мене ноги тремтіли від страху, чи триватиме все це довго… А зараз уже сьомий. Дасть Бог буде восьмий, дев’ятий, сотий, сто сьомий.

І дай Боже, щоб люди в цій країні відчували себе як вдома комфортно. Щоб вони не тікали з цієї країни. І я думаю, тоді вона матиме настільки багато сил, що розквітне так, як має цвісти”, – сказав тоді Кузьма.