“У РФ є плани…” – Зеленського та Залужного попередили про серйозну небезпеку

Ексголова СБУ Микола Маломуж вважає, що Росія досі не залишила планів усунути президента України Зеленського та Головнокомандувача ЗСУ Залужного.

РФ завжди має сценарії щодо усунення керівництва України, включаючи президента Зеленського та Головнокомандувача ЗСУ Залужного. У росіян є конкретні плани, і якщо вони задіяють усі сили та засоби для виконання цих завдань, то, на жаль, шанси на успіх вони дуже високі.

Таку думку висловив екс-глава Служби зовнішньої розвідки України генерал армії Микола Маломуж в інтерв’ю Олексію Гомону, яке можна переглянути на YouTube-каналі “Дмитро Гордон”.

За словами експерта, система безпеки в Україні має працювати дуже потужно і в жодному разі не створювати передумов для того, щоб полегшити ворогові можливості для проведення будь-яких операцій з усунення представників нашого військово-політичного командування.

“Так, поїздки на фронт мають бути, але вони мають бути у прихованому форматі та гарантувати безпеку президента” , – підкреслив Маломуж. – Тут не потрібно так ризикувати і бравувати. Взагалі, якщо дуже хочеться підтримати бійців на передовій, краще порадувати їх новітніми озброєннями і новими боєприпасами.

“Я пам’ятаю різні періоди з історії воєн , коли генерали , бажаючи показати, що вони близькі до бійців , були вбиті противником” , – сказав екс-глава СБУ, тому тут українському керівництву треба обирати ситуацію дуже уважно. Не анонсувати свої приїзди, а часто це відбувається прямо у ЗМІ чи, у крайньому випадку, багатьом відомо про це на місці.

Крім того, Маломуж розповів, що Путін має чотири спецслужби та сім ліній захисту, які дуже потужно відпрацьовують модель його прикриття, на противагу нашим.