Українці послухайте мене! Я точно знаю, що туди будуть бити ракетами: окупанти намагатимуться жорстоко позбавити нас тепла

Президент Володимир Зеленський заявив, що майбутня зима може виявитися дуже важкою для українців. За словами політика, окупанти можуть обрати цілями для ракетних ударів підприємства, які постачають будинки теплом.

Відповідну заяву глава держави зробив на зустрічі Ялтинської європейської стратегії. Він наголосив на ймовірності того, що РФ перестане постачати газ – тому системи Європи мають бути до цього готові.

Крім того, президент закликав західних партнерів виконати обіцянки та допомогти Україні із системами протиповітряної оборони, а також закінчити кризу, яку Росія створила на Запорізькій АЕС.

“Загроза радіаційної катастрофи – це точно не те, з чим повинні заходити в зиму Євросоюз, Туреччина та інші держави, які живуть на напрямках вітру, які можуть рознести радіаційне забруднення”, – сказав глава держави.

Зеленський додав, що стабільна робота атомної електростанції у складі української енергетичної системи може стати одним із ключових елементів гарантування стабільного споживання енергії Європою протягом 90 днів зими.

Нагадаємо, Володимир Зеленський емоційно звернувся до Українців наприкінці 199-го дня війни: