Україну накриє суцільний мінус: синоптик спрогнозував, що період морозів настане вже наприкінці року

Погода у грудні цього року буде з коливаннями температур, а наприкінці місяця настане період суцільного мінуса.

Такий прогноз озвучив народний синоптик Володимир Деркач, передає УНІАН.

За його даними, початок грудня в Україні буде холодним, зі снігом та мокрим снігом, а потім температура дещо підвищиться.

Орієнтовно 15 грудня знову похолодає, особливо вночі, і ще більше температура знизиться до 20 грудня, каже Володимир Деркач. Після цього, менше ніж за тиждень, прийде відлига.

“До середини останньої декади значно потеплішає. Але все ж таки зима візьме гору в цьому протистоянні, піде сніг, знову похолодає, наприкінці року настане період суцільного мінуса. Не дуже великого, але постійного”, – спрогнозував він.

Якою буде зима в Україні?

Погодний сайт Wisemeteo прогнозує, що зима в Україні настане досить рано – з перших чисел грудня. Погода буде схожа на торішню зиму. Снігових днів цієї зими очікується небагато.

Найтеплішим місяцем зими буде грудень. У січні морози трохи посиляться, але сніг буде випадати рідко. У лютому температура залишиться на рівні січня, але снігових днів стане трохи більше. У найтепліший місяць зими очікується температура + 6°, а в найхолодніший буде -10°. Середня температура – приблизно 0…-2°.

За даними Укргідрометцентру, ймовірність суворої зими в Україні із затяжними морозами мінімальна. Можливі дуже короткочасні періоди з морозами до -20 градусів на північному сході та -25 градусів на сході.