Україну незабаром вхурделить! Хуртовини та морози: синоптики приголомшили новим прогнозом погоди

“Вже незабаром в Україні може сильно захурделити. У другій декаді поточного місяця у східних, центральних і, як не дивно, південних областях існує велика ймовірність, що прийдуть хуртовини та морози до -2-4 градусів вдень”, – зазначає синоптик.

Варто зазначити, що раніше такий прогноз робив і портал Gismeteo.

Так, там повідомляли, що сніг та морози до мінус 5-11° вдарять в Україні всередині листопада, а у грудні морози посиляться.

Нагадаємо, раніше в Укргідрометцентрі повідомили, що цьогорічна зима не матиме довготривалих періодів з дуже сильними морозами, як це було раніше. Похолодання, звісно, будуть, але короткочасні та з мінімальною температурою вночі до -15…-20 градусів.

Водночас завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС Віра Балабух взагалі прогнозує, що зима 2022-2023 років буде теплою.

За даними сайту Gismeteo, низькі температури та опади прийдуть у різні області України нерівномірно.

На сході країни перший сніг очікується 16 листопада. Різке похолодання прийде вже за тиждень, з 14 листопада. Спочатку до мінусів впаде лише вночі, а після 24 листопада очікується перша порція морозів від -7 до -11 градусів із сильними снігопадами.

У південній частині з 14 листопада почнеться погіршення погоди з дощами, мокрим снігом та зниженням температури. До 20 листопада можливі сильні снігопади із мокрим снігом, а морози прийдуть після 22 листопада.

Північ країни мокрий сніг відвідає незабаром – 7 листопада. Потім майже тиждень очікуються дощі та зниження температури. Нічні морози прийдуть після 14 листопада, а вдень температура нижче за нуль опуститься 24 листопада. Мокрий сніг та сніг із дощем очікується в останній декаді листопада. На початок грудня температура опускатиметься вже до -7 -9 градусів.

Жителям західних областей синоптики обіцяють різке похолодання з 14 листопада – можливий мокрий сніг із дощем. Мінуси вночі прийдуть із 15 листопада і до кінця місяця буде холодно, можливий сніг із дощем та мокрий сніг.

Невтішний прогноз синоптиків і для Києва. Сильний дощ із мокрим снігом накриє столицю 14 листопада і разом із погіршенням погоди прийдуть і морози.

Остання декада листопада буде похмурою, з сильними опадами у вигляді дощу та мокрого снігу. Температура вночі опуститься з -3 до -7 градусів, а перші денні морози варто очікувати з 24 листопада.