“Уламок міни потрапив під серце”: важке поранення Буданова на фронті. Перші подробиці

Під час одного із бойових завдань на сході України начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов отримав тяжке поранення. Уламок міни потрапив військовому під серце, проте незважаючи на серйозну травму, він зміг вийти через лінію фронту своїм ходом.

Також відомо про більш ніж 10 спроб замахів на Буданова. Про це він розповів в інтерв’ю журналу NV.

За словами Буданова, росіяни вже понад десять разів організовували замахи на його життя. Наприклад, у 2019 році під його власний автомобіль російський кілер заклав вибухівку, яка, на щастя, здетонувала передчасно.

Крім того, начальник ГУР вперше публічно розповів про тяжке поранення, отримане під час одного із бойових завдань на Донбасі. Усього Буданова було поранено вже тричі, проте одне з них було вкрай важке. Після вибуху протипіхотної міни один із уламків потрапив під серце.

Буданов розповідає, що уламок ворожої міни пробив спину та шию, проте на адреналіні йому вдалося вийти через лінію фронту.

“Його не можна вийняти з тіла, небезпечно. У мене було пробито спину, шию. Виходив через лінію фронту своїм ходом, на адреналіні, десь 5 км, а потім упав знесилений. Поранення важке, але, в принципі, жити можна”, – розповів Буданов.

Нагадаємо, Буданов заявив, що очікуваний контрнаступ Збройних сил України розпочнеться найближчим часом. Українська армія забезпечена мінімальним запасом зброї, проте потребує значно більшої кількості.