В Енергодарі пролунав ВИБУХ! Розвідка вже повідомила, що сталося

В Енергодарі відбувся вибух на нараді керівників окупаційної поліції, – ГУР

18 серпня в тимчасово окупованому Енергодарі була призначена нарада керівників міської «поліції». Орієнтовно о 09.23 в кабінеті начальника поліції пролунав потужний вибух.

Внаслідок цього чисельні поранення отримали: начальник міського відділу полковник мвс росії чесанов павло валерійович (Чувашська республіка), його заступник з оперативної роботи, керівник слідчого відділу, начальник чергової частини та керівники низки підрозділів. Одразу після вибуху їх було терміново доправлено до місцевої лікарні.

Після оперативного обстеження поранених з окупованого Мелітополя було терміново викликано три реанімобіля. Вже звідти планується евакуація військовими гелікоптерами на територію рф.

Будівля, окрім розміщення управління «поліції», використовувалась в якості помешкання особового складу окупантів. Внаслідок вибуху будинок зазнав значних пошкоджень, пожежа розповсюдилася на 3-5 поверхи.

На даний час район події заблоковано. Можливість пересування містом для цивільних осіб суттєво обмежено. В місті повністю вимкнено мережу Інтернет.