“В мене сьогодні мій близький побратим запитав: – А чого ти все так близько до серця приймаєш? Ти влада? Ні. Ти за це відповідаєш? Ні!…” – екснардеп на фронті

“В мене сьогодні мій близький побратим запитав: – А чого ти все так близько до серця приймаєш? Ти влада? Ні. Ти за це відповідаєш? Ні! Ти можеш вплинути та змінити ситуацію? Теж ні? Тоді не психуй.

Це не твоя работа і тобі за це ніхто не платить. Наш мудрий народ обрав собі владу, і це її проблеми, а не твої. Розслабся, плюнь на це і не реагуй так емоційно. Інакше, рано чи пізно, серце не витримає. Або емоційно згориш. Це ж не твої особисті проблеми.

– Але якщо не реагувати та бути байдужим, то від країни нічого не залишиться.
– І не треба бути байдужим. Хочеш розповісти людям про щось важливе? Розповідай. Але не сприймай це, як власну біль. Здохнешь. Кому від цього буде радість?

Займайся і далі просвітою та розповідай людям що відбувається. Але не пропускай все скрізь себе. Займайся своїми справами. І не більше. Бо кожний повинен робити свою справу.

І він пішов на виїзд. А я вже пару годин думаю, що сенс в його словах є…”

Екснардеп Борислав Береза у фейсбук.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.