В ОРДЛО яскраво палає: вибухає все те, що РФ таємно стягувала на Донбас 8 років

Демілітаризація окупаційних сил РФ на Донбасі йде повним ходом!

ЗСУ активно використовують далекобійну НаТОвську артилерію для демілітаризації окупованих Росією територій Донбасу.

Знищено як мінімум 10 складів із боєприпасами ЗС РФ.

Про це у своєму блозі в Tеlеgrаm написав офіцер армії оборони Ізраїлю, військовий експерт Ігаль Левін.

“Територія ОРДЛО цими днями яскраво палає. Злітають на повітря склади з озброєнням, ракетами та снарядами. Вибухає все те, що РФ стягувала туди вісім років, старанно ховаючи, і розміщуючи це прямо в містах”, – розповів Левін.

Він зазначив, що зі знищених складів близько половини були особливо великими.

Їхня втрата для окупаційної армії РФ вкрай болюча.

Левін нагадав, що до першого російського вторгнення в 2014 році Донбас був не тільки розвиненим регіоном України, а й справді демілітаризованою зоною.

Кількість українських військ там була мізерна в порівнянні з тим окупаційним контингентом, який за 8 років на цій території сконцентрувала РФ.

Важливо, що окупанти, діючи в рамках програми “настане”, цю величезну кількість техніки та боєприпасів приховували в населених пунктах, свідомо наражаючи на ризик мирне населення.

“Тепер настав час демілітаризації Донбасу і вона йде повним ходом… Удари триватимуть, доки угруповання ЗС РФ не стануть максимально знекровлені. Демілітаризація Донбасу йтиме аж до його повного звільнення”, – написав Левін.

Він визнав, що через удари ЗСУ по російських військових цілях, розміщених в окупованих містах і селах, втрати цивільного населення, на жаль, можуть бути.

Однак якщо ця зброя та боєприпаси не будуть знищені, вони вб’ють набагато більшу кількість мирного населення України.

“Ті цивільні з ОРДЛО, хто боїться, що вибух чергового складу зачепить їх чи їхніх близьких, мають питати не з України, яка захищаючись знищує загарбників та агресорів, а з РФ, яка 8 років стягувала снаряди та ракети до Донецька, Луганська та інших окупованих міст”, – наголосив Левін.

Він нагадав, що в рамках “Мінська” Україні у 2020 – 2021 роках відвела приблизно 90% важкого озброєння від окупованих районів Донбасу.

А в лютому 2022-го Москва поставила остаточний хрест на мир, здійснивши вторгнення.