В телевізорі цього не кажуть! Новини кепські. Біда страшна. Те що орки несуть втрати, то добре, але ж ми несемо значні втрати. Гинуть найкращі – волонтерка

Публікуємо допис волонтерки Наталії Юсупової: “Новини кепські. Тривають пекельні бої. Те що орки несуть втрати, то добре, але ж ми несемо значні втрати. Гинуть найкращі. Гинуть хлопці, які були важко поранені і лікувалися в шпиталі. Довго та важко, але знову пішли на фронт та загинули.

Майже кожного дня чую як загинули знайомі. Біда страшна. Є ті хто зараз в полоні. Саша, морпіх, підірвався на міні, ледве вижив, довго не ходив, але повернувся на службу, був у Маріуполі, може в полоні, може ні, інформації немає.

Олег, Сашко, Андрій, всі були поранені та знову повернуоися на війну. Захищали Маріуполь. Зовсім молоді, жити б і жити. Дуже багато поранених. Лікарні забиті. В новинах цього не кажуть, так не можна, люди повинні відчувати, що війна триває.

Три місяці повномасштабної війни, кажуть що стрес вбиває, треба жити. Вбивають кулі та снаряди, там стрес , кров та смерть. Ми можемо спокійно лягати спати, пити каву, відпочивати. Це не життя? Стогнуть ті, хто не на фронті, в кого рідні поруч, знову втомилися. Подвійне життя в одній країні.”

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.