В Україну увірветься різке потепління: у трьох областях температура підскочить до +12

В Україну йде весняне тепло, яке протягом найближчої доби охопить більшу частину областей країни. Температура повітря подекуди до +10…12 градусів. Про це повідомляють синоптики Українського гідрометеорологічного центру , публікуючи сприятливий для українців прогноз погоди на четвер та п’ятницю.

На заході України в найближчу добу очікуються опади – сніг з дощем охоплять Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Рівненську, Волинську та Чернівецьку області. Проте температура повітря підніметься до +6…8 градусів тепла.

У центрі також очікується дощ із мінливою хмарністю: у Вінницькій, Київській, Черкаській та Кіровоградській областях удень температура повітря становитиме комфортні +8…10 градусів тепла.

Східним областям України пощастить менше, оскільки на фоні мінливої ​​хмарності та незначних опадів термометри покажуть лише +3…5 градусів тепла.

Найбільш теплим українським регіоном традиційно стане Південь: в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях та в Криму повітря прогріється до +11…13 градусів тепла. Опади малоймовірні.

Синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook зазначає, що після п’ятничного потепління в Україні трохи похолодає у вихідні, проте наступного тижня тепла погода знову повернеться до України.