Вчора ніхто і не помітив події, після якої жодних сусмнівів – ЗСУ звільнять Крим та Донбас: Жданов назвав терміни потужного контрнаступу

Влітку Збройні сили України можуть перейти в контрнаступ, під час якого буде звільнено всю територію України, включно з Кримом. Він може тривати місяць.

Другий наступ окупаційних військ Росії на Київ неможливий. Такий прогноз в ексклюзивному інтерв’ю озвучив військовий експерт Олег Жданов, повідомляє Obozrevatel.

За його словами, остання заява президента України Володимира Зеленського про те, що незабаром наша країна святкуватиме два Дні перемоги, свідчить про те, що питання постачання новітніх озброєнь ЗСУ вирішується успішно.

“Мабуть, питання постачання зброї все-таки вирішуються, і вирішуються досить непогано. Тому є надія на те, що ми десь влітку можемо перейти в контрнаступ”, – сказав Жданов.

Він припустив, що в ході контрнаступу будуть звільнені всі території країни, зокрема Крим та Донбас. “Все залежатиме від уміння наших військових організувати контрнаступальну операцію та від можливостей армії її виконати”, – зауважив експерт.

Він визнав, що прогнозувати, скільки часу знадобиться для повного звільнення України від окупанта, досить складно.

“Наступ набагато складніший, ніж оборона. Втрат буде більше, ніж в обороні. Скажу так: це триватиме місяць”.