Вчинoк достойний похвали! “Всі насміхаються з мене, що я на фронті, а я знаходжуся тут, щоб всім довести , що наша українська армія – це не робітничо – селянська! Весь український народ , зокрема і колишні високопосадовці , мають бути тут на “передку” – Луценко

Юрій Луценко: У нашій роті близько 80 чоловік і серед них лише дві публічні особи . Тому вважати , що це якийсь політизований підроздiл, неможна.

Серед нас є колишні працівники міліції , є полковники , є музиканти і будівельники , є навіть ті , хто сидів зі мною у Лук’янівському СІЗО , дуже багато ветеранів АТО , хто захищав Україну ще у 2014 році, є і народний герой, який знищив 7 танків. Ми всі різні .

Я ТУТ ПРИСУТНİЙ з декількох причин. Я тут для себе , бо всі 25 років в українській політиці виступав за європейську перспективу України і сьогодні битися за неï треба тут , на фронті.

Я тут знаходжуся для того , щоб довести , що українська армія це не робітничо – селянська армія.

Весь український народ , зокрема і колишні високопосадовці, мають бути тут на передньому плані. Бо єдність нації є двигуном до майбутньої перемоги.

Я тут для того, щоб вселяти оптимізм в тих, хто може мене почути. Я точно знаю і гарантую , що Україна переможе!

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.