Вчинок цього хлопчика вже обговорює весь інтернет! Від того, що зробив юний Герой в окупантів страшно підгоріло

В окупованому та розбомбленому Маріуполі місцеві мешканці продовжують чинити опір окупантам.

На відео, яке з’явилося у телеграм-каналі радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, відважний хлопець зняв російський прапор та викинув його на території занедбаної будівлі, повідомляє ТСН.

“Побачили таку, ганчірку для підлоги, у нас в місті. Зняли по-чоловічому, нас**ли на неї – вона тільки для цього й придатна. І кудись туди її треба викинути. І не забувайте, окуповані території – це Україна”, – зазначив хлопець.

Вiд вчинкa юнoгo Гepoя Спpoтиву Мapiупoля в oкупaнтiв тpoxи пpигopiлo. Нaвiть НЕ тpoxи. Мacoвi пoгpoзи тa зaклики дo пoмcти. Очiкувaнo.

“Ми не кровожерливі і робимо знижку на вік, але… Закликаємо товаришів у Маріуполі знайти с*икуна і провести декілька уроків з денацифікації, – писали у соцмережах окупанти.

Але як повідомив Андрющенко, хлопець перебуває у безпеці, йому вдалося покинути Маріуполь.

“Від вчинка юного Героя Спротиву Маріуполя в окупантів трохи пригоріло. Навіть не трохи. Масові погрози та заклики до помсти. Очікувано.

Але наш герой Тимофій виявився відомим серед молоді скейтером. Він в безпеці і вже не в місті. То хай захлинуться своєю злобою”, – зазначив радник мера Маріуполя.