Весь світ гуде! Росія вирішила піти на відчайдушний крок і вже екстрено почала масово перекидати до території України резервні ЗРК-комплекси

РФ перекидає велику кількість зенітних ракет із Санкт-Петербурга та інших найважливіших для російської ППО точок на передову в Україну. Публічно про рух озброєння не повідомляли ні Москва, ні Захід.

Однак про перекидання свідчать супутникові знімки, пише фінське видання Yle. На опублікованих кадрах можна побачити, що мобільні вогневі платформи та ракети зникли з бази на Карельському перешийку неподалік Санкт-Петербурга.

Це місто тривалий час перебувало в захисному кільці із 14 зенітно-ракетних баз, чотири з них залишилися без обладнання, розповів військовий експерт, майор у відставці Марк Екланд, передає Оbozrevatel.

Він додав, що обладнання до радянської зенітно-ракетної системи С-300 перекинули на фронт в Україну.

За словами Екланда, РФ послабила протиракетну оборону на околицях Санкт-Петербурга, оскільки їй не вистачає ракет для війни проти України.

А розслідувачі InformNapalm зазначають, що незважаючи на твердження кремлівської пропаганди про “загрозу НАТО”, окупанти “впевнені, що НАТО не нападатиме на Росію”, тому заради атак на Україну оголюють свій північний фланг.