Відкорковуйте шампанське! Бункерний зібрав нараду, де вирішує питання про перенесення столиці РФ через підготовку Москви та Санкт-Петербурга до можливих бойових дій. Є три міста-кандидати

Кремль підключив Москву до нагнітання панічних настроїв (розраховує, що по мокрих штанях легше мобілізація піде?): в мерії почали запасатись на випадок ракетної атаки. Але для 5 з 6 москвичів води і продуктів не передбачено.

В Росії (ймовірно, з подачі Кремля – мотиватор такий “лапай іржаву каску і тріснуту бєрданку та воюй до останнього, все одно здохнеш”) активно заговорили, а коли ж саме очікувати ракетних ударів по Москві. І “від якого саме з ворогів” – ну, так, вибір в них тепер широкий.

Поширюють “дані від анонімних джерел в уряді/ в мерії”, що в Москві активно готують бомбосховища, роблять запаси води й продуктів – але їх апріорі вистачить не на всіх.

Тільки на мільйони 2 з наявних 13 офіційних (очевидно, тільки на чиновників і їхні родини, якщо їм не вдасться втекти). “А в армії вам сухпай по-любому дадуть, тому радійте повісткам”.

Також поширюються чутки про підготовку перенесення столиці з Москви до Ярославля (250 км від Москви), Казані (700 км) чи Єкатєрінбурґа (1400 км). Пишуть, що вже активно вивозять державну документацію і архіви з Бєлґорода.

Навряд вони серйозно очікують, що Європа, НАТО і Україна вкурвляться погрозами Путіна до такої міри, що рвонуть атакувати Росію не надійно і назавжди санкціями, обмеженнями, ізоляцією і тоді демонтажем, а банально ракетами.

Пробують використати залякування в якості “надихаючого копняка для цивільних, щоб не чинили спротиву мобілізації”?