Відомий лікар терміново звернуся до всіх, хто вакцинувався: Найбільша ваша помилка, про яку важливо усім пам’ятати – заразитись можна

Щеплені від коронавірусу люди також потрапляють до лікарень з важким перебігом COVID-19.

Вакциновані від COVID-19 можуть заразитися коронавірусом і передавати вірусну інфекцію навколишнім. Щеплені пацієнти також потрапляють з “ковідом” до лікарень, тому усім, хто отримав прививки, теж потрібно оберігати себе від інфікування.

Про це заявив головний лікар одного з діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький, передає ТСН.

“Найбільша помилка вакцинованих, що багато хто з них думають, що не можуть заразитись вірусом, а якщо заразяться, то тест можна не здавати і вірус вони не передають, а крім того у них – “зелене” світло з сертифікатом на усі масові заходи і перепустка будь-куди”, – написав Тарас Жиравецький на своєму каналі в Telegram.

Медик наголошує, що вакциновані від коронавірусу люди також потрапляють до лікарень з важким перебігом COVID-19.

“Це дуже важливо зараз усім пам’ятати, бо часто на цьому акценту немає і всі думають, що в них немає шансів потрапити до лікарні… Понад 200 пацієнтів у лікарнях Львівщини – вакциновані! Це дійсно, менше 10% усіх пацієнтів, що зараз лікуються, але життя кожного є безцінним”, – резюмував лікар.

Нагадаємо, раніше лікар Тарас Жиравецький в інтерв’ю ТСН.ua розповів, що вакцина від коронавірусу не гарантує, що людина не інфікується, вона лише дає можливість перенести COVID-19 у легшій формі.