Військовий експерт попередив про те, який підступний та підлий план може реалізувати російський президент-агресор

Якщо Україна погодиться на припинення вогню, може отримати нову війну. В разі припинення вогню та “паузи” у війні, яку розв’язала Росія, може отримати серйозний удар від окупантів.

Про це в ефірі ТСН повідомив військовий експерт Олег Жданов.

“Якщо Україна погодиться на припинення вогню та візьме час на перепочинок, може отримати нову війну. В той час перепочине і Російська Федерація – вона збере військо.

Вона залучить ту техніку, яка у них є – без модернізації, вони просто приведуть її до ладу. Але ми все одно отримаємо потужне угруповання на всіх фронтах”, – наголосив Олег Жданов.

Він також додав, що Херсон може стати тригером, через який “розсиплеться” вся оборона РФ.

Нагадаємо, раніше голова комітету Бундестагу з міжнародних справ Міхаель Рот заявив, що якщо зараз припинити бойові дії без виведення російських військ з території України, це лише дасть диктатору РФ Володимиру Путіну необхідний для його армії перепочинок, і закінчиться таке “перемир’я” продовженням вторгнення з новими силами.

Також американські аналітики з інституту дослідження війни ISW вважають, що Путін навмисне відтягує час для проведення рефендуму з подальшим приєднанням окупованих територій до РФ. Це дозволить приступити до ядерного шантажу.