Військовий медик не витримав: Шановні колеги лікарі та медсестри, хто приймає участь в медоглядах призивників і резервістів виконуйте свою роботу не фікцію, а – насправді

Допис лікаря та на даний момент військового Вадима Гордієнка: “Увага! Шановні колеги лікарі та медсестри! Особливо ті, хто приймає участь в медоглядах призивників/резервістів!!!

Сумлінно виконуйте свою роботу, кожному майбутньому бійцю (навіть якщо доброволець): огляд терапевта, хірурга, невропатолога, офтальмолога, обов’язково також довідка від психіатра, нарколога, дані “свіжої” оглядової рентгенографії органів грудної порожнини.

Звісно ж, не фікцію, а – насправді!!! Майбутнього бійця слід оглядати так як передбачає Ваша спеціальність. Ви ж ставите свою печать та підпис, даєте своє компетентне рішення!!!

То якого ж х …маса варикозів, гемороїв, виразкових хвороб шлунку, панкреатитів, інфарктів, ВІЛ, туберкульозу, бронхіальних астм, артрозів… Звісно, то ж зазвичай хроніка, але в медоглядах – здоров….

Кожен повинен сумлінно виконувати свою роботу як в цивільному житті, так і в ЗСУ! І бажано злагоджено. Кожен хибний медогляд має в подальшому свої наслідки, особливо при відправках в певну зону бойових дій!!! Уважно. Зрозумійте!

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.