Він точно щось знає – це було дуже дивно: Жданов звернув увагу на слова очільника розвідки Буданова про те, коли закінчиться війна

Військовий експерт Олег Жданов звернув увагу, що очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданова вже не вперше повторює свій прогноз про терміни закінчення війни в Україні, яку розпочала російська федерація.

На думку експерта, голова розвідки України має важливу інформацію, яку поки що ніхто не оприлюднює, повідомляє ТСН.

“Я пригадую, що генерал-майор Буданов не вперше робить таку заяву. Спочатку вона пролунала десь на рубежі березня-квітня. Тоді це було трохи дивно. Як я розумію, судячи з того, що очільник нашої розвідки повторює одні й ті ж терміни, то він точно щось знає”, – наголосив Олег Жданов.

Водночас він розповів, що російська федерація не може активно воювати на виснаження, а лише – вести активні бойові дії протягом кількох місяців. Тож цілком можливо, що до кінця року активна фаза війни завершиться.

Нагадаємо, Буданов нещодавно заявив, що бойові дії в Україні знизяться до мінімуму вже до кінця року. А переломний момент у війні може настати вже від початку місяця серпня.

Також військовий експерт Олег Жданов вважає, що битва за Донбас може стати останнім масштабним наступом РФ.

Якщо російські війська зупиняться на Луганському і Донецькому напрямках, тоді можна буде стверджувати про завершення чергового етапу війни.

Після цього розпочнеться етап позиційної війни, який є вигіднішим для України.