“Воювати вже пізно”: в мережі показали епічне відео з російськими військовими біля кордонів України, які застрягли в болоті

Російські солдати, які нині базуються у Ростовській області, не здатні протистояти погоді. Вони буквально застрягли в болоті.

Кумедне відео важкого пересування сил Росії регіоном оприлюднили у соціальних мережах 8 лютого. Водночас користувачі висміяли військове керівництво країни-агресора.

У мережі показали, як зараз виглядає табір російських військових на кордоні з Україною. Мабуть, навіть природа зараз стала на захист України, адже переможно подолати таке болото дуже складно.

Відео у Facebook опублікував Анатолій Несміян.

“Табір російських військових у Ростовській області. Десь приблизно так зараз у всьому регіоні. Воювати в таких умовах або вже запізно, або ще зарано. Так що із зимовим дранг нах вестом (натиск на схід, – ред.) Кремль вже явно спізнився. Доведеться чекати на літній сезон. Путінський попередник ось зовсім не дарма відклав свій переможний бліцкриг на червень – іншим часом природна оборонна смуга сама загальмує будь-яке вторгнення”, – коментує він.

Користувачі у мережі не змогли оминути увагою кумедне відео та висміяли Росію в коментарях:

  • Тріпаються іржавою технікою та своєю неміччю.
  • Дві головні російські біди (дурні та дороги) знайшли одне одного.
  • Зомбі наступають.