Володя Парасюк з передової вийшов на зв’язок: Хочете правду, що насправді в ці дні насправді відбувається і чому ми так ефективно звільняємо окуповані території?!

“Є ряд причин чому наша Армія так ефективно звільняє окуповані території. Окрім мотивації, патріотизму, професіоналізму і відчуття власної гідності, всі наші військові мають ще одне неоспориме бажання – швидко завершити війну перемогою.

Всі розуміють: чим довше все це буде тягнутись, тим довше наша країна буде страждати і руйнуватись.

Ми так багато пройшли в рекордний термін, що наші визвольні змагання будуть прикладом для всього світу!

Слава Україні! Бережи Боже нашу Армію!”, – Володимир Парасюк.

Нагадаємо, на Заході вважають, що українські війська можуть наступного тижня звільнити Херсон від окупантів та просунутися до правого берега Дніпра.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Financial Times.

“За оцінками західних військових, Україна може взяти Херсон до Дніпра вже наступного тижня”, – йдеться у матеріалі.

Мова йде про наступ української армії на правому березі річки Дніпро. У ЗМІ зазначили, що про можливий прорив ЗСУ свідчать заклики колаборантів про “евакуацію”. Ймовірно, це говорить про підготовку до “вирішальної битви”.

Видання нагадало, що останніми тижнями українські військові звільнили десятки населених пунктів, тому контрнаступ може продовжитися.

“Українські сили прорвали лінію фронту в Херсоні на початку місяця, як тоді визнало російське Міністерство оборони, що стало найбільшим поступом України на півдні з початку повномасштабного вторгнення Москви у лютому. З того часу Київ відвоював значну територію на захід від Дніпра”, – йдеться у повідомленні.