Вони дограються! Ми їм таке влаштуємо, що мало не здаватимться: в США щойно твердо заявили, що знищать усю армію РФ на території України у разі ядерного удару

США готові відповісти РФ на застосування ядерної зброї знищенням усієї російської армії на території України.

Екс-глава ЦРУ Девід Петреус не лише прогнозує повний крах російської армії в Україні, а й дав відповідь світовій спільноті на питання можливого застосування Путіним ядерної зброї і як на це зможе відреагувати Вашингтон.

Учора, 2 жовтня, у прямому ефірі програми Thіs Wееk на телеканалі АВС екс-директор ЦРУ приділив увагу війні в Україні та можливому ядерному удару з боку РФ.

Петреус наголосив, що Путіна не врятує “часткова” мобілізація, оскільки Україна підійшла до цього питання набагато серйозніше.

У Міноборони України всіх солдатів навчили та добре оснастили, на відміну від ЗС РФ.

Жодна з загроз Путіна не зможе зупинити ні сам Захід, який активно надає Україні військову допомогу, ні ЗСУ, які й надалі звільнятимуть кілометр за кілометром окуповані території України.

За словами Петреуса, Путін уже не має жодного шансу на перемогу в Україні.

У відповідь на анексію українських територій, Захід знову пообіцяв допомогти Києву всім, чим зможе, щоб ці території знову були у складі України.

Екс-глава ЦРУ впевнений, що промова Путіна від 30 вересня та анексія окупованих українських територій — це погроза ЄС не допомагати Україні, бо інакше вони залишаться без російських енергоресурсів.

Зеленський дав зрозуміти, що поки при владі Путін він не сяде за стіл переговорів.

При цьому главі РФ не допоможе навіть тактична ядерна зброя, але до загрози Путіна слід ставитися серйозно.

Проте Вашингтон вже має відповідь для Москви.

Не виключено, що США знищать усі російські війська, які зможуть ідентифікувати в Україні на окупованих територіях, включаючи і Крим, а також весь флот, що знаходиться в акваторії Чорного моря.

За словами Петреуса, США мають показати насправді, що погрози Путіна щодо ядерної зброї без відповіді не залишаться.