Вони, мабуть, щось знають: Польща в екстреному порядку проводить підготовку до вторгнення рф. “Ми не повернемося під російський каблук” – прем’єр РП

У Республіці Польща готуються до російського вторгнення. Зокрема, модернізують бомбосховища, проходять курси з виживання і польових навичок. У старших класах почали вивчати поводження зі зброєю.

Про це розповів засновник некомерційної організації, яка організовує курси з виживання та користування зброєю, Кшиштоф Войчик у матеріалі The Washington Post, передає Gazeta.ua.

“Населення зняло рожеві окуляри. Люди надто довго думали, що нічого статися не повинно й армія фактично не потрібна”, – зазначив він.

Поляки активно готуються до ймовірної війни, яку може розпочати країна-агресорка Росія. Окрім навчань базовим польовим навичкам, також спрощують видачу ліцензій громадянам на зброю. У бомбосховищах, які продовжують модернізувати, може сховатися зараз 1 млн людей. Також з’являються штаби тероборони.

А до шкільної програми додають вивчення військової теорії та практики. З 13 років діти навчатимуться азам володіння зброєю. Прем’єр Матеуш Моравецький, перерізаючи стрічку стрільбища при школі, заявив: “Ми не повернемося під російський каблук”.