Вони після цього бояться лягати спати: спецназ ЗСУ вночі проник на позиції армії РФ і провів там вдалу спецоперацію

У російських військових, які беруть участь у так званій “спецоперації” в Україні, починає розвиватися нова фобія: окупанти бояться засипати, бо ночами до них у гості заходить український спецназ.

Нещодавно бійці Сил спеціальних операцій ЗСУ проникли на позиції армії РФ і знищили 13 російських військових, а також взяли в полон двох ворожих офіцерів, повідомляє український журналіст Роман Цимбалюк у своєму Tеlеgrаm-каналі.

“У підрозділах, які беруть участь у “спеціальній військовій операції” на території України, розвиваються нові фобії. До фобії літаючих об’єктів у небі додалася фобія засипати. Так, СЗГ ЗСУ, пробравшись вночі на позиції ЗС РФ, знищили 13 військовослужбовців, 2 офіцерів взяли в

Полон військовослужбовців ЗС РФ, такі інциденти відбуваються не вперше, однією з причин цих інцидентів є те, що офіцери замість того, щоб керувати оборонною позицією, просто вживають алкогольні напої”, – сказано в повідомленні.

Крім того, журналіст розповів, що 40-та окрема бригада морської піхоти ЗС РФ, що базується в Петропавловськ-Камчатському, втратила не менше ніж 400 військовослужбовців під час бойових дій в Україні.