Вони щось знають: СШA впeршe з 24 лютого радять всім американцям негайно покинути Україну і попереджають про небезпеку

Державний департамент радить громадянам США покинути Україну, у відомстві заявляють, що Росія «нарощує сили» проти мирного населення. Повідомлення стало першим випадком з початку війни в лютому, коли США конкретно попередили, що цілями можуть бути цивільні та урядові будівлі, передає Politico.

Росія «нарощує сили» щодо нанесення ударів по цивільній інфраструктурі «найближчими днями», – йдеться в повідомленні Держдепартаменту ввечері в понеділок.

У посольстві порадили громадянам покинути Україну наземним транспортом, «якщо це безпечно».

В свою чергу, всесвітньо відоме видання Reuters зазначає, що росія планує завдати масових ударів: «У нас є інформація, що росія активізує зусилля щодо завдання ударів по цивільній інфраструктурі та державним об’єктам України найближчими днями.

Враховуючи послужний список росії в Україні, ми стурбовані загрозою, що зберігається, яку російські удари становлять для цивільного населення та громадянської інфраструктури», – заявив неназваний представник США, посилаючись на дані розвідки.

Станом на зараз, Росія випустила по Україні близько 3,5 тисяч крилатих ракет, заявив напередодні президент Володимир Зеленський.

«Удари російської артилерії просто неможливо порахувати», — сказав він.