Все у вогні!!! Декілька хвилин тому Бавовнятко передало “привіт” черговому гауляйтеру: ВІДЕО

У тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі вранці 25 жовтня підірвали бізнес-центр пособника російських загарбників Євгена Балицького. У будівлі, де збиралися представники так званої влади, пролунав потужний вибух.

Офіс, розташований на пр. Богдана Хмельницького, 70, зазнав сильних пошкоджень. Про це повідомляє Obozrevatel.

За словами очевидців, потужність вибуху була такою, що в людей у багатоповерхових будинках поряд і напроти вилетіли шибки у вікнах.

Мер Мелітополя Іван Федоров уточнив, що, за попередніми даними, біля приміщення, в якому також розміщується один зі штабів кремлівських пропагандистів і ведеться ретрансляція росЗМІ, вибухнуло авто.

“Пропагандисти Кремля невдало покурили біля відділення раш*стської ФСБ, яке розміщується в будівлі мелітопольського гауляйтера Балицького”, – пояснив він.

“Відомо, що це був один із центрів ухвалення рішень окупаційної “влади”. Тут у підвалі регулярно проводили планерки зрадники з команди гауляйтера Балицького”, – йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що у будівлі розміщувалося телебачення кремлівських пропагандистів “ЗА-ТВ”, яке регулярно промивало “мізки” мешканцям окупованих територій. Поряд із бізнес-центром розташовувалася телевежа.