Всі бояться, що підняття ставок американцями в Тайвані відволікатиме їх від нашої війни з РФ. Так от, США показали зуби – “ми нікого в цьому світі не боїмося”, – Клімкін

“США показали зуби – двічі за останні дні. Перший раз, коли знищили в Афганістані лідера Аль-Каїди Аль-Завахірі. Другий – коли зробили візит спікеру Конгресу на Тайвань.

В нас багато хто боїться, що підняття ставок американцями відволікатиме їх від нашої війни з РФ. Дарма, все з точністю до навпаки.

Кремлівський режим не розуміє жодної цивілізованої дипломатії, тільки силу. Зуби, які США показали Китаю та терористам, одразу побачили в Кремлі. Сигнал дуже простий: ми нікого в цьому світі не боїмося і дістанемо всіх, хто нам загрожує.

Просто і максимально доступно. Для всіх, і в першу чергу для Кремля”, – Павло Клімкін ексміністр МЗС України.

Разом з тим радник глави ОП Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live заявив, що США спочатку зіткнувшись з Китаєм, наступник кроком займуться РФ, оскільки вважатимуть її слабкою.

Нагадаємо, що сьогодні Ненсі Пелосі, спікер палати Конгресу США успішно прибула на Тайвань. Серйозних наслідків, це поки що не викликало.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.