Вся мережа гуде! Росіянин в прямому ефірі заявив про справжню мету “дeнaцuфiкaцiї” та що окупанти насправді тут роблять

Користувачів мережі шокувала розмова українки з представником країни-агресора в додатку “Чат Рулетка” – популярному сервісі, що дозволяє спілкуватися за допомогою відеозв’язку з людьми з усього світу. Росіянин прямо сказав, що метою окупантів в Україні є знищення української нації, зокрема дітей.

Чоловік при цьому не ризикнув показати своє обличчя – він весь час був у чорних окулярах та кепці. Фрагмент відео з англійськими субтитрами опублікувала в TikTok дівчина під ніком usa_nani_ua, передає Obozrevatel. Усього за добу з моменту публікації його переглянули 1,7 мільйона осіб.

За словами росіянина, його батьківщина від імені президента-диктатора Володимира Путіна бореться в Україні не з нацистами, а з цілою нацією. Саме цей процес, каже він, і називається “денацифікацією”.

“Якби з нацистами боролися – це була б “денацистифікація”. “Денацифікація” – знищення нації. Українські діти є основою нації. Тому мають бути знищені”, – чітко сформулював чоловік мету російських окупантів в Україні.

Нижче наводимо розшифровку діалогу між українкою та росіянином:

– А ви з України чи що?
– Звичайно.
– А що хорошого? У вас бадьорий настрій.
– А який у мене має бути настрій?
– Діти здихають українські, а у вас настрій гарний…
– Здихають у нас російські собаки. Діти не здихають. Діти помирають.

– Згоден абсолютно. А від чого вони помирають? Від ковіду чи старості?
– Що ти несеш?
– Вони здихають від ракет, від снарядів.
– Ще раз: ти вважаєш, що діти здихають?
– Від ракет, від снарядів? Так, від бомб.
– І ти вважаєш, що нормально вживати слово “здихають” до дітей, які гинуть?
– Стосовно українських дітей? Звісно. Я ж про факти говорю.

– А чим українські діти відрізняються від інших дітей?
– Вони ж українські.
– І що?
– Вони повинні здохнути. Денацифікація – знищення нації.
– А денацифікація – це не знищення нацистів, це знищення нації, так?
– Ну так. Ви ж, мабуть, погано знаєте російську мову. Якби з нацистами боролися – денацистифікація. Денацифікація – знищення нації.
– Ви боретеся з українською нацією, а українські діти є частиною нації.
– … основою нації. Тому мають бути знищені.

Відео вразило користувачів соцмереж. Вони дивуються, як такі думки можуть виникати в людських головах, просять більше не ділити росіян на “поганих” та “хороших” і підтримують один одного в тому, що українці ще нескоро зможуть пробачити громадян Росії. Також пишуть, що чоловікові все сказане повернеться за законом карми.

“Невже це і справді сидить у головах росіян? Боже… Страшно подумати… Ну, є ж розсудливі там? Відгукніться, хоч хтось…” – написав у своєму Instagram білоруський актор “Дизель Студіо” Євген Сморигін.

“А потім питання, чому в нас стільки ненависті до рашистів. Тому що ви не люди!”, “Бог все бачить”, “Прийде той час, коли всі негідники повинні будуть відповісти за наш біль і сльози!”, “Вони ще дивуються, чому за кордоном на них шиплять, чому так росіян ненавидять”, – коментують українці.