“Ви серйозно? Як це розуміти? Що десь у нас є смартфонові шахти, і там валяється 8 мільйонів безкоштовних смартфонів?”: блогер

До єХерні у виконанні єРмака і його єбабусь я вже звик, це не новина. Спокійно вже на це реагую. А от що мене вибішує, так це наші ЗМІ.

Майже всі процитували єЛеньського (чи як там зараз правильно) і написали, що ось люди віком 60+ років отримають БЕЗКОШТОВНІ смартфони. Вибачте, шановні журналісти, ви серйозно?

Як це має розуміти читач? Що десь у нас є смартфонові шахти, і там валяється 8 мільйонів безкоштовних смартфонів? Чи Британія замість NLAW почне нам літаками смартфони відправляти? Чи дощ із них піде?

У світі НЕМАЄ нічого безкоштовного. Ми живемо в країні з дефіцитним бюджетом. Ці смартфони НЕ МОЖУТЬ бути безкоштовними. Хтось заплатить за них.

За купівлю, за оформлення, за логістику, за все. Вгадайте, хто це буде? Ми з вами. Платники податків. Тож правильне формулювання таке:

«Президент країни пообіцяв купити і роздати 8 млн. смартфонів за рахунок платників податків». Або навіть краще. «За рахунок платників податків президент Зеленський хоче здобути 8 мільйонів голосів».

Юрій Гудименко