Вистрелив прямо в голову! На росії переполох: полковник, який супроводжував путіна та носив “ядерну” валізку, раптово вирішив покінчити з життям

Полковник Вадим Зімін, який носив ядерну валізку кремлівського диктатора Володимира Путіна, намагався накласти на себе руки. Він був знайдений у калюжі крові у своєму будинку у Підмосков’ї.

Про це повідомляють видання Mirror та “МК”. Наразі 53-річний Зімін перебуває у тяжкому стані у реанімації.

Полковник Федеральної служби безпеки у відставці відповідав за портфель із російськими ядерними засобами контролю, який завжди супроводжує кремлівського лідера.

Відомо, що він виконував цю роль для колишнього президента РФ Бориса Єльцина і продовжував працювати в службі безпеки, дослужившись до посади полковника за його наступника Володимира Путіна.

Зимін був знайдений із вогнепальними пораненнями на кухні своєї квартири в Красногорську Московської області. Він лежав у калюжі крові з пораненням у голову, а поруч валявся травматичний пістолет Іж 79-9ТМ.

У цей час його громадянська дружина була відсутня, оскільки вона медик і лікує поранених на війні в Україні окупантів.

Цікаво, що спроба самогубства відбулася в той момент, коли Зіміну загрожує кримінальна справа за звинуваченням у отриманні хабара після того, як він почав працювати у митній службі на керівній посаді. У кримінальній справі він перебував під домашнім арештом, повідомляє Obozrevatel.