Вже тепер їм не до України: ЗМІ РФ старалися це приховати, але розвідка підтвердила, що на території Росії почалася справжня партизанська війна

На Росії почалася партизанська війна. За останні 2 тижні невідомі особи провели низку успішних операцій із непридатності залізничних колій у районах Брянській, Орловській, Смоленській та Курській областях.

Відповідальність за деякі пошкодження інфраструктури РЗ взяли на себе «Білоруські партизани».

Зазначається, що лише за останні два тижні вони провели успішні акції з непридатності залізничних колій у Брянській, Орлівській, Смоленській та Курській областях.

Це було зроблено, щоби російське озброєння не могли швидко і без проблем доставити до українського кордону. Зокрема, партизани встановлюють у релейних шафах СЦБ спеціальні пристрої, які спрацьовують за таймером і повністю випалюють внутрішнє обладнання релейної шафи.

Відповідальність за деякі проведені партизанські акції на інфраструктурі РЖД взяли на себе “Буслы ляцяць”.

Нагадаємо, вранці 31 серпня в російському Бєлгороді продунало кілька вибухів, влада повідомила, що працювала ППО. Губернатор зазначив, що, за попередніми даними, руйнувань та постраждалих немає.

Влада області перевіряє інформацію. Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков пообіцяв повідомити додатково, якщо отримає якісь інші дані.