З хвилини на хвилину Зеленський вийде і особисто про це повідомить всю країну: Нашим 3СУ вдалося звільнити значну частину території на Півдні – перші подробиці

Українські військові відбили деякі населені пункти на півдні. Про звільнені території не повідомляють відразу ж, щоб не піддавати їх масованим ударам з боку окупантів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву голови об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталії Гуменюк в ефірі Freedom.

На півдні тривають позиційні бої.

“Ми продовжуємо позиційні бої, є території, які нами вже звільнені, і є розрахунковий час оголошення цих територій такими, які вже повністю під юрисдикцією України. Тому давайте ще трішечки почекаємо, ми готуємо повідомлення офіційне на цей рахунок”, – сказала Гуменюк.

Вона зазначила, що військові дуже серйозно стежать за тим, щоб звільнені населені пункти не піддавалися масованим артилерійським і авіаційним ударам з боку противника.

Нагадаємо, за даними ISW, що українські військові просуваються на декількох напрямках у західній частині Херсонської області.

Крім того, президент Володимир Зеленський розповів про звільнення двох населених пунктів на південному напрямку і одного – в Донецькій області.