Заходжу у Сільпо та ледь не плачу – а все через пляшечку молока

“Я сама народилася у Львові. Але після 11 класу вступила до Харкова. Там вже вийшла заміж, діток народила. Та війна змусила мене повернутися до рідної землі. На щастя, нам дивом вдалося 25 лютого вночі виїхати з області. Як згадаю ті звуки сирени, черги за заправках, сльози дітей та як чоловік їхав серед лісів… Аж сироти по шкірі пробіглися знову.

Мій Петро влаштувався вантажником, я продавцем у магазин, доньки – також, тільки у “Єву” та “Простор”. Не будемо ми сидіти на шиї у моїх стареньких батьків, які на пенсії!

Отож, вчора заходжу в сільпо. Дивлюся на список продуктів. Перший пунктик – молоко, люблю зранку каву з пишною пінкою. Підходжу до стенда з молочними товарами та ледь не плачу. Тут фірма Галичина випустила серію пакування з назвами областей України! Навіть спеціально сфотографувала:

І скажіть, буль ласка люди добрі, невже таку націю перемогти? Та ніколи в житті! Тут навіть молоко просякнуте патріотизмом!

Донбас, Крим, Запоріжжя… А скільки молоді зараз слухає українську музику? Та варто тільки пройтися по Площі Ринок в будь-який день – і ви будете чути тільки наші, українські пісні!”, –

Ось як прокоментували такий новий дизайн сама компанія:

Молочна компанія «Галичина» випустила оновлений дизайн продукції.Тепер, крім регіону Галичина, можна побачити ще 13 назв українських регіонів.

Чому так? Бо зараз для українців немає окремих я. Зараз всі – це одне велике ми.

Назви були обрані за історичним поділом – Київщина, Галичина, Сіверщина, Волинь, Полтавщина, Поділля, Буковина, Запоріжжя, Слобожанщина, Закарпаття, Причорномор’я, Донбас, Північна Таврія та Крим.Таким чином, ми охопили всю територію України.

Ми прагнемо підтримати кожного українця і нагадати, що ми, як ніколи сильні та об’єднані любов’ю і Україною.

Читаю та ледь не плачу знову! Любі українці, за нами перемога! Молимося Богові та віримо у наших хлопців! Слава Україні!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.