Залужний: “Сьогодні в таке велике свято хочу повідомити українцям чудову новину: пʼята частина підрозділів ЗC рф, залучених до бойових дій в Україні, розгромлена”

Пʼята частина підрозділів російської окупаційної армії, що були залучені до війни проти народу Україні, розгромлені завдяки злагодженій роботі Збройних сил України. Ворог несе значні втрати на всіх напрямках.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний під час телефонної розмови з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. За його словами, активні бойові дії тривають на 1300 кілометрах фронту. Повідомляє obozrevatel.

“Ми відзначаємо, що противник несе значні втрати, передусім у живій силі – пʼята частина підрозділів ЗС РФ, залучених до бойових дій в Україні, розгромлена”, – зазначив Залужний.

Також він проінформував американського колегу щодо ситуації на різних напрямках та підкреслив необхідність надання Україні важкої зброї.

“Ми дуже потребуємо посилення артилерійського вогню – я знову звернувся з цим до наших партнерів”, – звернув увагу Головнокомандувач.

Нагадаємо, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний просить Міністерство оборони дозволити виїзд за кордон тим, хто не підлягає мобілізації, – зокрема, студентам.

“Щодо виїзду студентів за кордон – рухаємося вперед! Маємо важливий подарунок на День молоді від нашого найкращого головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного!

Сьогодні Міністерство оборони отримало від нього звернення з проханням дозволити виїзд за кордон тим, хто не підлягає призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Це, зокрема, студенти!”, – прокоментувала дану ситацію нардепка Юлія Гришина.