Завтра буде сенсація на весь світ! Генерали зрадили путіна і злили ядерні секрети: всі вже говорять про швидкий кінець путіна

Владімір Осєчкін, засновник проекту Gulagu.net, розповів про втечу з рф генералів з ядерними секретами:

«Більше 30 офіцерів, включаючи генералів, вже поїхали з росії та запросили притулок у Європі. Величезна кількість людей у ​​силових структурах рф, насправді, проти війни та проти мафії, яка сидить у Кремлі й робить своїх друзів мільярдерами.

Один із генералів приїжджав, дав первинні покази, інформацію, документацію, розкрив певні корупційні схеми, які там відбуваються. Ми розуміємо, в яких горах та скелях вони ховають ядерну зброю з боєголовками для підводних човнів. Якщо вийде відео від цього генерала – це справить серйозний ефект».

На сьогодні задоволених Володимиром Путіним у вищих колах РФ “майже немає”, пишуть ЗМІ з посиланням на близьке до Кремля джерело. Бізнес, за його словами, сердиться через масштаб західних санкцій; так званих “яструбів” не влаштовують темпи “спецоперації”.

Позицію останніх можна описати так: “якщо вже вплуталися – давати слабину не можна. Треба діяти жорсткіше”. А це – загальна мобілізація та війна “до перемоги”. Але в Кремлі поки що до таких кроків не готові – результати соцопитувань показують, що навіть росіяни, які підтримують агресію, не готові самі взяти в руки зброю або відправити на фронт родичів.

Схожу ситуацію описує і глава української розвідки Кирило Буданов. За його словами, військові кола РФ “здебільшого виступають за війну”. Проте вони не бажають продовжувати бойові дії через невтішні для себе результати. “Скільки б не брехала пропаганда, а ось військові знають, які у них реальні втрати”, – зазначив він.

“Крім того, вони свято вірили в те, що за три дні візьмуть Київ, а на десятий день взагалі завершать всю військову операцію в Україні. Це була їхня мрія. Але не здійснилася мрія”, – констатує голова ГУР.