Журналіст розповів все! Стало відомо, де зараз ховаються Шойгу і Герасимов і чого вони бояться

Журналіст Христо Грозєв озвучив нову версію зникнення військового керівництва РФ із публічної площини. Тривале зникнення голови Міноборони РФ Сергія Шойгу та начальника російського Генштабу Валерія Герасимова з публічного простору може говорити про те, що вони перебувають у бункері, побоюючись початку третьої світової війни та завдання ракетних ударів НАТО по командних пунктах у Росії .

Таку версію озвучив керівник видання Bellingcat Христо Грозєв в інтерв’ю YouTube-каналу “Далі буде”.

Аналітик звернув увагу, що приблизно з 2 березня літаки, якими раніше користувався Шойгу, почали активно здійснювати рейси Москва – Уфа та назад. Не виключено, що десь у Башкирії знаходиться бункер для вищого військово-політичного керівництва РФ на випадок світової війни.

За словами журналіста, є й інші, більш комфортні бункери, в яких можуть ховатися Шойгу і Герасимов.

Експерт нагадав про нещодавню заяву прес-секретаря Кремля Дмитра Пєскова в ефірі американського телеканалу CNN, в якій він допускав можливість використання Росією ядерної зброї у разі “загрози для існування країни”.

Нагадаємо, Шойгу з 12 березня не з’являється у публічному просторі. З того часу він лише 24 березня засвітився на онлайн-нараді Радбезу та 26 березня нібито на нараді Міноборони, але є припущення, що продемонстровані в ефірі російських пропагандистських телеканалів кадри було знято заздалегідь.

У ЗМІ навіть ходили чутки, що міністр оборони РФ міг бути усунутий від прийняття рішень через провал російської армії в Україні.

Тим часом, радник голови МВС України Антон Геращенко стверджує, що у Шойгу інфаркт , він проходить лікування в госпіталі імені Бурденка в Москві.