ЗСУ готуються вдень і вночі: за даними розвідки загроза ескалації з боку Білорусі набуватиме оберти, залежно від успіху, який матиме ворог на нашій території

Захисники України продовжують цілодобово виконувати заходи щодо зміцнення оборонних позицій на півночі країни. На всіх без винятку ділянках цієї місцевості обстановка повністю контролюється Збройними Силами України, підрозділами інших військових формувань та правоохоронних органів.

Воїни готові до адекватного реагування на загрози на будь-якому напрямку. Про це повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв у Facebook, передає Obozrevatel.

За словами Наєва, зараз українські військовослужбовці зміцнюють позиції за допомогою мінно-вибухових загороджень. Також приділяється увага системі комплексного вогневого ураження, зокрема, системам протитанкового вогню та протиповітряної оборони.

Генерал ЗСУ запевнив, що зараз на всіх позиціях північного кордону України контрольована ситуація.

“Наші військовослужбовці отримують все необхідне для виконання поставлених завдань. Ця робота продовжується і вдень, і вночі. Військовослужбовці готові до адекватного реагування на загрози з будь-якого напряму”, – повідомив Наєв.

В той же ж час представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в ефірі національного телемарафону повідомив: “Ми не виключаємо, що надалі, залежно від успіху, який матиме ворог на нашій території, можливе перегрупування та посилення російської присутності на території Білорусі”, – зазначив він.

Щодо загрози повторного вторгнення з боку Білорусі, то зараз там, за словами представника ГУР, немає ознак утворення потужних ударних угруповань, як у лютому. Хоча загроза на цьому напрямі може зрости.

Скібіцький додав, що на території Білорусі залишаються ракетні та авіаційні підрозділи, тому загроза ракетних ударів також зберігається.