Зима подарує сюрприз! Стало відомо, якою буде погода на вихідних: подробиці та карта

Субота та неділя обіцяють бути теплими, але опади не відступатимуть. Найближчими днями в Україні суттєво потепліє: показники температурних стовпчиків у більшості українських регіонів підскочать до +9 градусів тепла, а в окремих — аж до +11 градусів.

Такі дані оприлюднила пресслужба Українського гідрометцентру.

Прогноз погоди на суботу, 11 грудня:

У північних областях країни прогнозують невеликі опади у вигляді дощу, при цьому на заході та сході опадів не передбачається. Температура повітря у центрі, на півдні та сході вдень підніметься від +8 до +13 градусів тепла, а на півночі від 5 до 8 градусів з “плюсовими” позначками.

На жителів західних областей очікує +4 градуси.

Прогноз погоди на неділю, 12 грудня:

Дощитиме на заході та в Одеській області. У центральних регіонах удень температура повітря прогріється від +4 до +6 градусів. На півночі від +3 до +5 градусів. У східних регіонах очікується +4 гради тепла, а найтепліше буде на півдні — до +11 градусів.

Як повідомила синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці в соцмережі, то на прийдешні вихідні вітер буде південно-східним, досить сильним і рвучким, подекуди навіть із штормовими поривами.

Відзначимо також, що зниження температури повітря в Україні фахівці обіцяють на свято Андрія, але зазначають, що серйозних морозів поки що очікувати зарано.